דף הבית ספורט וכושר גופני משחקי כדור הימורי ווינר – על המלצות וינר ועל הדרכים להימור מוצלח
הימורי ווינר – על המלצות וינר ועל הדרכים להימור מוצלח
דני לוי 02/03/11 |  צפיות: 12335

ווינר היא תוכנית הימור חוקית שעיקרה פעילות ספורטיבית שבה מקובל להמר על קבוצה כלשהי או על משחקים אשר עתידים להתקיים תוך כדי המשחק ו/או על נתונים ותוצאות למשל מספר הגולים שיובקעו בזמן המשחק, כמות הקרנות, מי יספוג ראשון כרטיס צהוב ועוד ועוד אפשרויות. כדאי לדעת שבוינר יש אפשרות להמר ולנחש על משחקי כדורסל וכדור רגל בישראל ואפילו בעולם הרחב. בישראל תוכנית ווינר מבוקרת מטעם המועצה להסדר ההימורים בספורט.

הימורי ווינר – מידע על תוכנית ווינר

  • רבים משתתפים בהימורי וינר ולכן, ניתן למצוא מגוון אתרים אשר מלמדים וממליצים על שיטות וינר. באתרים אלו של המלצות ווינר יוכלו המהמרים לרכוש עזרה ממשית כדי להמר בצורה הנכונה, להשיג אחוז הצלחה גבוה יותר ולעשות כסף.
  • משחק תוכנית ווינר הוא הימור יומי, ומסיבה זו האתרים אשר עוסקים בתחום המלצות ווינר לא קופאים על השמרים ומתעדכנים מדי יום. אתרים אלו פעילים ללא ליאות ומחדשים עם מידע חשוב ומעודכן.
  • אתרים עם המלצות ווינר יעדכנו אותנו על מצב מזג האויר הצפוי להיות בזמן המשחק, על השחקנים שאינם במצב גופני טוב, אודות נתוני נצחון והפסד של השחקנים בקבוצות השונות, ובנוסף על נתוני סטטיסטיקה ועל כל מידע חיוני עם יכולת השפעה על תוצאות ונתוני המשחק.
  • המלצות ווינר יאפשרו גם לחובבי ההימורים המקצועיים דרכים נוספות איך לשפר את סיכויי הזכיה בטופס הווינר. מקצועני ההימורים פיתחו במשך הזמן טכניקות לשפר סיכוי הזכייה להרוויח ממון רב אפילו אם לא ידענו את התוצאות הנכונות.

תוכנית ווינר –המלצות ועצות מקוריות

  • על מנת להצליח בהימורים החוקיים של תוכנית ווינר כדאי לנטר באופן קבוע את המידע המעודכן של הקבוצות, לבדוק את הסטטיסטיקות, את המידע הקשור לקבוצה ועוד מידע חשוב ורלוונטי. הצלחת וינר אינה מובנת מאליה, יש לתכנן ולהשקיע, לנתח עובדות ולחשב בהקפדה את הסיכוי לזכות לעומת החשש להפסד.
  • לא בכל פעם להאמין לכל טיפ או מידע. בהרבה מאוד מקרים השיטה להימור מוצלח היא אינה תלויה רק בעובדות אלא באינטואיציה. במידה וההרגשה שלכם מסמלת לכם להמר על קבוצה אחרת מאשר המלצות הוינר, המרו לפי ההרגשה אך רצוי לדעת שיש סכנה תמיד באיבוד סכום ההימור.
  • ישנם אתרי מידע העוסקים בהמלצות ושיטות ווינר המעמידים לשימוש הגולשים מחשבונים שונים. באמצעות שימוש במחשבונים אלו ניתן לחשב באופן כללי מה הסכום שאפשר לזכות בהימור מוצלח, ובנוסף מתי אפשר להיות מעשיים ולגבות עצמנו ולהמר על יותר מטופס הימור אחד.
  • המחשבונים הם אמצעי בהימור מוצלח.
  • רצוי להתייחס ברצינות להמלצות וטיפים המדווחים לנו לגבי משחק שלא כדאי להמר בו. במקרים רבים יש משחקים שונים שרצוי להמנע מלהמר עליהם ולא לשים את הכסף על קרן הצבי.
  • מומלץ לגלוש באינטרנט וב פורומים הרבים אשר דנים בטיפים לווינר. במידע בפורומים אלו ניתן להתעדכן בכל רגע נתון על אודות הנתונים שיכולים לעזור לנו כמהמרים. הפורומים מאפשרים גם להתייעץ עם עוד מהמרים ולקבל מידע חשוב כדי להמר נכון.

בהצלחה!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI