דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן מהן קונסטרוקציות
מהן קונסטרוקציות
adiel_m 24/02/11 |  צפיות: 3615
מהן קונסטרוקציות

קונסטרוקציות הינן עבודותמודרניות ומתקדמות בתחום הבנייה ולמעשה המטרה מאחורי שיטת בנייה זו היא הענקתעמידות גבוהה למבנים כתוצאה מחוזק ועובי השלד.
אין ספק כי עבודתהקונסטרוקציה הינה המהותית והחשובה ביותר בכל תהליך הבנייה שכן הינה מהווה לאבן יסודבכל פרויקט בנייה שהוא, החל מבנים של גורדי שחקים ועד לבתים פרטיים, מחסנים וכו'.
ואם אנו נחשוב על זה רגעבהיגיון נבין כי המצב מובן לחלוטין שכן, אם הבנייה הייתה חלשה ולא יציבה היויכולים להיווצר מצבים לא נעימים בכלל של גשרים קורסים, מבנים לא יציבים ועוד.
ניתן להבחין בעבודותקונסטרוקציות כמעט בכל תהליך בנייה חדש: בניית בניינים, בניית גשרים וכו',  בשל יתרונותיו הרבים.

בעבר היו נוהגים להשתמש בתהליך הבנייהבחומר הבטון שאכן נחשב לחומר חזק מאוד אך למרות קשיחותו הוא ידוע גם כחומר שבירועל כן מסוכן מאוד. מי מאיתנו רוצה לגור בבניין או לנסוע על גשר ביודעין שהחומרעליו אנו נוסעים או עליו עומדים הינו בכלל שביר ועלול להתמוטט מסיבות שונות כמועומס יתר, רעידת אדמה וכו'? התשובה הינה ברורה שכן כולנו אוהבים להרגיש בטוחים.בשל סיבות אלו נכנסה לתודעה שיטת בניית קונסטרוקציה המושתתת על חומר הפלדה שהינוגמיש ולא יכול להישבר וכמו כן גם בנוי ומורכב מתערבות של ברזל אשר הינן  חזקות במיוחד ויציבות מאוד ויכול לשאת משקל רבמבלי להישבר. לא סתם משתמשים בחומר הפלדה ומבצעים עבודות קונסטרוקציה בגורדי שחקים– יש עילה לדבר.

מלבד מבנים גרנדיוזיים, גשרים ומפעלי עתק,פעמים רבות מבצעים עבודות קונסטרוקציה גם בבריכות, אתרי ספא , בתי מלון ועוד.

חשוב מאוד לזכור שעבודה עם קונסטרוקציות יש לבצע בזהירות המרבית. כיוון שמדובר, בדרך כלל, בעבודה בגובה, מבני מתכת רבים נבנים בצורה זו, יש לבנות כל קונסטרוקציה רק לאחר תכנון קפדני ומקיף.טעות בתכנון קונסטרוקציות עלולה להוביל לבעיה בהמשך הבנייה - בין אם מדוברבמבני מגורים ועסקים ובין אם מדובר בגשרים ובמתקנים אחרים. קונסטרוקציותפלדה ומתכת משמשות למגוון רחב של אפשרויות בנייה והקמה: מבנים מתועשים,תשתיות שונות, הקמה והעברה של מפעלים, תכנון והקמה של מבנים קלים, הקמתמחסנים והאנגרים, הקמת מבני פלדה עבור מפעלי תעשייה, הקמת מבנים מיוחדיםועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adiel_m


 


מאמרים נוספים מאת adiel_m
 
מהן קונסטרוקציות
24/02/11 | נדל"ן
קונסטרוקציות הינן עבודות מודרניות ומתקדמות בתחום הבנייה ולמעשה המטרה מאחורי שיטת בנייה זו היא הענקת עמידות גבוהה למבנים כתוצאה מחוזק ועובי השלד. אין ספק כי עבודת הקונסטרוקציה הינה המהותית והחשובה ביותר בכל תהליך הבנייה שכן הינה מהווה לאבן יסוד בכל פרויקט בנייה שהוא, החל מבנים של גורדי שחקים ועד לבתים פרטיים, מחסנים וכו'.

חלונות בלגיים
30/01/11 | שיפוצים
חלונות בלגיים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית בשל מראם היפה והנעים לעין ובשל אופיים המיוחד. חלונות בלגיים מגיעים בשלל רחב מאוד של עיצובים ודגמים מיוחדים כך שמראם אינו בנאלי וכל אחד שרוצה לרכוש חלונות בלגיים יכול למצוא בין המגוון הרב את העדפתו האישית.

בחירה נכונה של מעקות וגדרות
07/01/11 | שיפוצים
בעבר מעקות וגדרות היו נחשבות לפריט שימושי לצורכי בטחון בירידה במדרגות ותיחום חצרות הבית, כיום עם התפתחות התעשייה והחדירה של עיצוב הפנים והחוץ לתודעה של הציבור יותר ויותר נוספה החשיבות הרבה של עיצוב הגדרות והמעקות כך שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית

הקמת מפעלים ומחסנים
07/01/11 | שיפוצים
הקמת מפעלים / מחסנים דורשת עבודה מעמיקה ומקצועית החל משלב תכנון הבנייה הראשוני ועד לסיומו.

כיצד לבחור פרגולות
07/01/11 | שיפוצים
על מנת לבחור פרגולות / סככות יש להתמקד בכמה היבטים חשובים ומהותיים מאוד שעיקריהם: יופי ואופי הפרגולה. הכוונה היא, שחשוב לבחור לא רק פרגולה שתהיה מעוצבת ויפה , אלא, פרגולה שתהיה בעלת המאפיינים שאתם צריכים כגון: גודל מתאים, סוג של חומר מתאים שממנו עשויה הפרגולה ועוד.

שיווק באתר יוטיוב
יוטיוב מדורג כאתר השלישי הנצפה ביותר בעולם על ידי ALEXA‏‏. יותר מ- 80% מהסרטונים שמוטמעים באתרים אחרים ובבלוגים פרטיים הם סרטוני יוטיוב, עובדה זו הופכת את יוטיוב לאתר בעל פוטנציאל לשיווק עסקי יעיל במיוחד.

תוכנת תרגום - מילון
13/12/10 | תוכנה
מילון הוא כלי לאיסוף, להגדרה ולביאור של אוצר המילים של שפה מסוימת. סוג נוסף של מילון הוא מילון דו-לשוני, המכיל את אוצר המילים של שפה מסוימת, כשלכל מילה ניתנות מקבילותיה בשפה אחרת.

חשיבותו של אנטי וירוס במחשב האישי שלך
10/12/10 | תוכנה
אנטי-וירוס היא תוכנה שנועדה לאתר וירוסי מחשב ולהגן על המחשב מפני פעילותם.
מחשב ללא תוכנת אנטי וירוס נמצא בסיכון גבוהה להיפגע מוירוסים שונים באינטרנט אשר יכולים לפגוע במחשב בדרכים שונות החל מלהאט בצורה ניכרת את פעילות המחשב ועד לקריסה מוחלטת של מערכת ההפעלה.


שמלות ערב לאירוע מושלם
05/12/10 | אופנה
בנות, בחירת שמלת ערב היא חוויה שעלולה להיות מלחיצה עבור חלקכן, אבל חשבו שתזכרו שלמרות שמדובר ב'אריזה' חשובה שתמקד אליכם את כל עיני המוזמנים, עדיין מדובר בתהליך שאפשר לעבור ברוגע יחסי, אם רק תשמרו על כמה עקרונות מנחים. ראשית, שמלות ערב הם פריט שבוחרים בשלב ראשון, עוד לפני שיער ואיפור, ולפני חיטוט הרגליים הפיסי מחנות לחנות, תהליך הבחירה יכול להתחיל בשיטוט מול האינטרנט ובכלל מרעיונות ששאבתם מאירועים אחרים.

בחירה מוצלחת של שמלת כלה ... ליום החשוב בחיים
05/12/10 | אופנה
להגיד לבחורה, צעירה או בוגרת, לדמיין את היום היפה בחייה, זו כלל לא חוכמה. הרי משחר נעורינו, אנחנו הנשים, צעירות או בוגרות חולמות רק על יום אחד – היום בו נלבש לבן, יהיה זה היום בו נקשור עתידנו לנצח עם בן הזוג אותו נבחר לנו לבעל. אך בעוד שחלומות נוטים שלא להתגשם, הריי שזהו חלום שדינו אחד – לצאת אל הפועל...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI