דף הבית נשים העצמת נשים התפתחות מעגלי נשים בשנים האחרונות
התפתחות מעגלי נשים בשנים האחרונות
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 03/02/11 |  צפיות: 11152

מעגלי נשים – מה זה?
מעגלי נשים הם מפגשים שמיועדים אך ורק לנשים, הכניסה לגברים אסורה בהחלט. המטרה של אותם מפגשים, היא התכנסות של קבוצת נשים בה הן מדברות, משתפות, צוחקות ולפעמים בוכות, ובעיקר מוציאות החוצה את כל הקשיים והפחדים שלהן על מנת להשתחרר ולהרגיש טוב יותר עם עצמן.


במעגלים הללו קל יותר לנשים להשתחרר, ללא נוכחות הגברים. באמצעות אותם מעגלים, הן יוצרות חברויות חדשות, עוזרות אחת לשנייה בפתרון בעיות, מקשיבות אחת לשנייה ותורמות כל אחת מניסיונה לשנייה. בדרך זו מגלות רובן כי לכולן ישנן בעיות משותפות, רק שכל אחת חשבה על אותה בעיה בצורה מעט שונה מחברותיה.


מעגלי נשים נועדו לנשים המרגישות שהן צריכות להחזיר לעצמן את הרגשת הכוח והעוצמה, כאלו שמרגישות שהעולם קורס מתחת לרגליהן, כאלו שמעוניינות לשפר את הביטחון העצמי שלהן ועוד. אותם מעגלים יכולים להתקיים בכמה צורות – הרצאות וסדנאות על נושאים מסוימים, טיול משותפים בארץ ובחו"ל, עיתונים ומגזינים המיועדים לנשים בלבד, כנ"ל גם בלוגים ואתרי אינטרנט המיועדים רק לנשים וכדומה.

התפתחות מעגלי הנשים
בעבר, לנשים לא היה כוח או עוצמה מול הגברים. אולם, אם השנים והמודרניזציה, הנשים קיבלו כוח והבינו כי הן יכולות לתרום לעולם בדיוק כמו הגברים. האישה יכולה לעבוד ולפרנס את משפחתה, לבנות קריירה עסקית מצליחה, לעסוק במקצוע שנחשב גברי לחלוטין כגון טייסת, לעסוק בפוליטיקה ועוד.


למרות זאת, הקשיים לא איחרו להגיע ונשים רבות נתקלו ונתקלות עד היום בבעיות הנובעות מהיותן נשים, בעלות טבע אימהי. האימהות גורמת לנשים להיות פחות כוחניות וקשוחות, יותר רכות ורגישות למצבים שונים. הן מגלות יותר אמפטיה וסלחנות מאשר הגברים החייבים להדגיש בכל עת את הכוחניות, העוצמתיות והיהירות שלהם, כדי שחס וחלילה לא יתפסו חלשים מול הנשים.

כתוצאה מכך, נוצר למעשה הרצון של נשים ליצירת מפגשים, מעגלים שמיועדים רק לנשים ומטרתם של אותם מעגלי נשים הוא לחזק האחת את השנייה בכל הדברים המתנהלים בחייה האישיים, המקצועיים וכדומה.

לסיכום, אין ספק שתופעה זו כבר אינה סתם טרנד, אלא תמשיך ותגדל. נשים ימשיכו לגדול מבחינה אישית, עסקית ומקצועית ויתפסו תפקידי מפתח במקומות שונים. כתוצאה מכך, גם יתעצם הצורך שלהן באותם מעגלי נשים על מנת להעצים את הנשיות שלהן וליצור שיווין בין נשים לגברים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI