דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים חלונות בלגיים
חלונות בלגיים
adiel_m 30/01/11 |  צפיות: 3382

חלונות בלגיים, סורגים

חלונות בלגיים הם המילה האחרונה בתחוםעיצוב הבית בשל מראם היפה והנעים לעין ובשל אופיים המיוחד. חלונות בלגיים מגיעיםבשלל רחב מאוד של עיצובים ודגמים מיוחדים כך שמראם אינו בנאלי וכל אחד שרוצה לרכושחלונות בלגיים יכול למצוא בין המגוון הרב את העדפתו האישית.
חלונות בלגיים נעשים בעבודת כפיים ארוכהשכן מדובר בעבודה עדינה בשל העיצובים השונים שנדרשים ועל כן חשוב לרכוש את המוצרמאנשי מקצוע בלבד שיעניקו לכם איכות, יופי ושקט נפשי.

אז מה המיוחד בחלונות בלגיים?
מלבד העובדה שצוינה לעיל : יופיים שלהחלונות הבלגיים, האיכות של החלונות משחקת תפקיד לא פחות חשוב ואכן, חלונות בלגיים נחשבים למיוחדים בשל כך שהם בנויים מזכוכית מבודדת היוצרת הגנה מבני רעש, מזגאוויר סוער וכו' ובנוסף הינם נחשבים לעמידים לאורך זמן רב. ישנם מקומות שבהם ניתןלראות חלונות בלגיים בקיר שלם!
כמו כן, מכיוון שחלונות בלגיים עלוליםלהישבר/להתנפץ כמו כל זכוכית שהיא חשוב להתקין מיגון כלשהו לחלון. אחד המיגוניםהאידיאליים הינם התקנת סורגים.

אז איך לבחור חלונות בלגיים ולהתאיםלהם מיגון הולם/סורגים?
כמו שאנו עושים סקר שוק לפני רכישה שלמוצרים/רהיטים שונים ומתייעצים עם מומחים בשוק (במיוחד שמדובר לא רק על יופי ונויאלא על ביטחון) חשוב לעשות זאת גם במקרה הנ"ל ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלולהכווין אתכם לרכישה נבונה.

מקור השם חלונות בלגיים

מקור הכינוי חלון בלגי נבע מרצון לתת ניחוח אירופי לחלונות הברזל. זהוכינוי ישראלי בלבד ולמעשה אין כל קשר בין עיצוב זה לבלגיה. סוג חלון זה היהנהוג באירופה בעבר - חלון עשוי פרופילי ברזל דקים, בחלוקה לריבועים קטניםיחסית המשובצים בזיגוג פשוט. החלון היה בשימוש בעיקר בבתי המעמד הנמוך שלאיכלו להרשות לעצמם חלון אטום יותר (מעץ) או זיגוג גדול יותר.

כיום משמש המונח חלונות בלגיים כינוי לכל משפחת החלונות בעלי הפרופיליםהדקים, מברזל או מאלומיניום. חלונות האלומיניום טובים בהרבה מחלונות הברזלהמקוריים מאחר והם מאפשרים מפתחים גדולים יותר ואטימה טובה יותר. יתרוןנוסף של חלונות האלומיניום הוא ביכולתם לתת משפחה שלמה של מוצרים בעלי אותוקו עיצובי - חלונות בלגיים, דלתות כניסה בעיצוב בלגי ודלתות הזזה גדולותבאותו עיצוב ובפרופיל דק במיוחד.

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adiel_m


 


מאמרים נוספים מאת adiel_m
 
מהן קונסטרוקציות
24/02/11 | נדל"ן
קונסטרוקציות הינן עבודות מודרניות ומתקדמות בתחום הבנייה ולמעשה המטרה מאחורי שיטת בנייה זו היא הענקת עמידות גבוהה למבנים כתוצאה מחוזק ועובי השלד. אין ספק כי עבודת הקונסטרוקציה הינה המהותית והחשובה ביותר בכל תהליך הבנייה שכן הינה מהווה לאבן יסוד בכל פרויקט בנייה שהוא, החל מבנים של גורדי שחקים ועד לבתים פרטיים, מחסנים וכו'.

חלונות בלגיים
30/01/11 | שיפוצים
חלונות בלגיים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית בשל מראם היפה והנעים לעין ובשל אופיים המיוחד. חלונות בלגיים מגיעים בשלל רחב מאוד של עיצובים ודגמים מיוחדים כך שמראם אינו בנאלי וכל אחד שרוצה לרכוש חלונות בלגיים יכול למצוא בין המגוון הרב את העדפתו האישית.

בחירה נכונה של מעקות וגדרות
07/01/11 | שיפוצים
בעבר מעקות וגדרות היו נחשבות לפריט שימושי לצורכי בטחון בירידה במדרגות ותיחום חצרות הבית, כיום עם התפתחות התעשייה והחדירה של עיצוב הפנים והחוץ לתודעה של הציבור יותר ויותר נוספה החשיבות הרבה של עיצוב הגדרות והמעקות כך שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית

הקמת מפעלים ומחסנים
07/01/11 | שיפוצים
הקמת מפעלים / מחסנים דורשת עבודה מעמיקה ומקצועית החל משלב תכנון הבנייה הראשוני ועד לסיומו.

כיצד לבחור פרגולות
07/01/11 | שיפוצים
על מנת לבחור פרגולות / סככות יש להתמקד בכמה היבטים חשובים ומהותיים מאוד שעיקריהם: יופי ואופי הפרגולה. הכוונה היא, שחשוב לבחור לא רק פרגולה שתהיה מעוצבת ויפה , אלא, פרגולה שתהיה בעלת המאפיינים שאתם צריכים כגון: גודל מתאים, סוג של חומר מתאים שממנו עשויה הפרגולה ועוד.

שיווק באתר יוטיוב
יוטיוב מדורג כאתר השלישי הנצפה ביותר בעולם על ידי ALEXA‏‏. יותר מ- 80% מהסרטונים שמוטמעים באתרים אחרים ובבלוגים פרטיים הם סרטוני יוטיוב, עובדה זו הופכת את יוטיוב לאתר בעל פוטנציאל לשיווק עסקי יעיל במיוחד.

תוכנת תרגום - מילון
13/12/10 | תוכנה
מילון הוא כלי לאיסוף, להגדרה ולביאור של אוצר המילים של שפה מסוימת. סוג נוסף של מילון הוא מילון דו-לשוני, המכיל את אוצר המילים של שפה מסוימת, כשלכל מילה ניתנות מקבילותיה בשפה אחרת.

חשיבותו של אנטי וירוס במחשב האישי שלך
10/12/10 | תוכנה
אנטי-וירוס היא תוכנה שנועדה לאתר וירוסי מחשב ולהגן על המחשב מפני פעילותם.
מחשב ללא תוכנת אנטי וירוס נמצא בסיכון גבוהה להיפגע מוירוסים שונים באינטרנט אשר יכולים לפגוע במחשב בדרכים שונות החל מלהאט בצורה ניכרת את פעילות המחשב ועד לקריסה מוחלטת של מערכת ההפעלה.


שמלות ערב לאירוע מושלם
05/12/10 | אופנה
בנות, בחירת שמלת ערב היא חוויה שעלולה להיות מלחיצה עבור חלקכן, אבל חשבו שתזכרו שלמרות שמדובר ב'אריזה' חשובה שתמקד אליכם את כל עיני המוזמנים, עדיין מדובר בתהליך שאפשר לעבור ברוגע יחסי, אם רק תשמרו על כמה עקרונות מנחים. ראשית, שמלות ערב הם פריט שבוחרים בשלב ראשון, עוד לפני שיער ואיפור, ולפני חיטוט הרגליים הפיסי מחנות לחנות, תהליך הבחירה יכול להתחיל בשיטוט מול האינטרנט ובכלל מרעיונות ששאבתם מאירועים אחרים.

בחירה מוצלחת של שמלת כלה ... ליום החשוב בחיים
05/12/10 | אופנה
להגיד לבחורה, צעירה או בוגרת, לדמיין את היום היפה בחייה, זו כלל לא חוכמה. הרי משחר נעורינו, אנחנו הנשים, צעירות או בוגרות חולמות רק על יום אחד – היום בו נלבש לבן, יהיה זה היום בו נקשור עתידנו לנצח עם בן הזוג אותו נבחר לנו לבעל. אך בעוד שחלומות נוטים שלא להתגשם, הריי שזהו חלום שדינו אחד – לצאת אל הפועל...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI