דף הבית קניות וצרכנות אופנה בחירה מוצלחת של שמלת כלה ... ליום החשוב בחיים
בחירה מוצלחת של שמלת כלה ... ליום החשוב בחיים
adiel_m 05/12/10 |  צפיות: 3361
בחירה מוצלחת של שמלות כלה ... ליום היפה בחיים להגיד לבחורה, צעירה או בוגרת, לדמיין את היום היפה בחייה, זו כלל לא חוכמה. הרי משחר נעורינו, אנחנו הנשים, צעירות או בוגרות חולמות רק על יום אחד – היום בו נלבש לבן, יהיה זה היום בו נקשור עתידנו לנצח עם בן הזוג אותו נבחר לנו לבעל.
אך בעוד שחלומות נוטים שלא להתגשם, הריי שזהו חלום שדינו אחד – לצאת אל הפועל...

להיות הכי יפה ולצאת מזה בשלום...
חתונה היא דבר נפלא, אירוע שכולנו עורגים אליו ומייחלים שכבר יבוא, זהו יום בו לך, הכלה, שמורה הזכות להיות היפה בנשים ולבעלך המיועד הזכות להיות נשוי טרי לאחת שכזאת. אך בעוד רבות מבני מיננו מאבדות את הראש בדרך אל המטרה ומפריזות בהוצאות על שמלות כלה מהממות, אחרות עושות דרכן אל עבר ארצות רחוקות בכדי לאתר את אותן השמלות במחירים זולים הרבה יותר אך במחיר חבילה זהה יחסית. אז מי מבין הקבוצות עושה יותר בשכל? כנראה שאף אחת. אך על יאוש, יש פתרון עליו בהמשך.

מדריך שמלות לכלה במחירים שפויים...
אם גם בראשך עברה המחשבה להוציא סכום של שלוש משכורות על שמלת כלה, יש לנו חדשות בשבילך, שמלות כלה הן אמנם מוצר יקר שמצריך מאמץ רב וחומרי גלם משובחים אך בדיוק כמו כל מוצר אחר, אם מחפשים טוב טוב אפשר למצוא שמלות לכלה הנחשבות לנהדרות באיכותן ובמחיר אשר אינו חוצה את התחום בו בן זוגך מתחיל לעוות את מצחו...

אם בחו"ל אפשר, בטוח שגם כאן מותר...
ידוע לכולנו כי בחו"ל עלותן של שמלות כלה נוח באופן ניכר, ואלו הקונות ומשתמשות בשמלות כלה תוצרת חוץ מדווחות כי למעט מחירי הטיסה המופרזים, שמלת כלה הנקנית בחו"ל הינה איכותית, מרהיבה ועמידה לאורך זמן רב. אם כך, נשאלת השאלה מדוע בארץ הדברים עובדים אחרת? מדוע במשך עשרות שנים, אנחנו, בנות ישראל שבויות בקונספציה ששמלה יקרה יותר חייבת להיות טובה יותר...

לדעת מה את רוצה ולקבל את מה שיש... יש הבדל גדול בין הרצוי למצוי, כך מגלות מרבית הכלות המיועדות טרם חתונתן, ובעוד שמחירי שמלת כלה בישראל נעים בין טווח שפוי למחצה לבלתי שפוי בעליל, שומא עלייך קודם לביצוע התשלום, לבחור בשמלה המתאימה לך ביותר מבלי להסתפק ב"מה שיש". אך דווקא כאן טמון סוד הבעיה, קניית שמלת כלה בישראל הפכה עם השנים לעסק יקר ומסובך בשל מגוון טעמים. החל ממבחר המידות המצומצם דרך השירות המוצא בסלון הכלות ובעיקר בשל מחיר השמלה, כל אלו יוצרים דילמה אחת ארוכה ומסובכת המכתיבה לנו לא אחת את הצורך להפוך את המצוי להיות לרצוי...

איך זה עובד?
כיום, ניתן לתפור שמלת כלה ממגוון בדים ושילובי עיטורים רבים ומגוונים, ומרבית סלוני הכלות בישראל אכן מציגים מבחר מהמם של שמלות המתאימות לכל כלה מבחינת מראה. אך יחד עם זאת רצוי וכדאי שתדעי, שמרבית שמלות הכלה כבר נתפרו והן מוכנות עוד בטרם דרכה כף רגלך בסלון הכלות, וכך עם בחירתך בעיצוב הנבחר, תערוך בעלת הסטודיו רק את ההתאמות הסופיות שיהלמו את מידתך וגזרתך אך זאת עדיין במחיר השווה לתפירת שמלה חדשה לגמרי בעיצוב אישי. בנוסף לכך ולדאבונן של מרבית הנשים בישראל, לא כל סלון כלות מציע את כל המידות האפשריות ומרבית הסלונים מאופיינים דווקא במיתוג שמם להקשר שבין יופי לגזרה דקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adiel_m


 


מאמרים נוספים מאת adiel_m
 
מהן קונסטרוקציות
24/02/11 | נדל"ן
קונסטרוקציות הינן עבודות מודרניות ומתקדמות בתחום הבנייה ולמעשה המטרה מאחורי שיטת בנייה זו היא הענקת עמידות גבוהה למבנים כתוצאה מחוזק ועובי השלד. אין ספק כי עבודת הקונסטרוקציה הינה המהותית והחשובה ביותר בכל תהליך הבנייה שכן הינה מהווה לאבן יסוד בכל פרויקט בנייה שהוא, החל מבנים של גורדי שחקים ועד לבתים פרטיים, מחסנים וכו'.

חלונות בלגיים
30/01/11 | שיפוצים
חלונות בלגיים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית בשל מראם היפה והנעים לעין ובשל אופיים המיוחד. חלונות בלגיים מגיעים בשלל רחב מאוד של עיצובים ודגמים מיוחדים כך שמראם אינו בנאלי וכל אחד שרוצה לרכוש חלונות בלגיים יכול למצוא בין המגוון הרב את העדפתו האישית.

בחירה נכונה של מעקות וגדרות
07/01/11 | שיפוצים
בעבר מעקות וגדרות היו נחשבות לפריט שימושי לצורכי בטחון בירידה במדרגות ותיחום חצרות הבית, כיום עם התפתחות התעשייה והחדירה של עיצוב הפנים והחוץ לתודעה של הציבור יותר ויותר נוספה החשיבות הרבה של עיצוב הגדרות והמעקות כך שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית

הקמת מפעלים ומחסנים
07/01/11 | שיפוצים
הקמת מפעלים / מחסנים דורשת עבודה מעמיקה ומקצועית החל משלב תכנון הבנייה הראשוני ועד לסיומו.

כיצד לבחור פרגולות
07/01/11 | שיפוצים
על מנת לבחור פרגולות / סככות יש להתמקד בכמה היבטים חשובים ומהותיים מאוד שעיקריהם: יופי ואופי הפרגולה. הכוונה היא, שחשוב לבחור לא רק פרגולה שתהיה מעוצבת ויפה , אלא, פרגולה שתהיה בעלת המאפיינים שאתם צריכים כגון: גודל מתאים, סוג של חומר מתאים שממנו עשויה הפרגולה ועוד.

שיווק באתר יוטיוב
יוטיוב מדורג כאתר השלישי הנצפה ביותר בעולם על ידי ALEXA‏‏. יותר מ- 80% מהסרטונים שמוטמעים באתרים אחרים ובבלוגים פרטיים הם סרטוני יוטיוב, עובדה זו הופכת את יוטיוב לאתר בעל פוטנציאל לשיווק עסקי יעיל במיוחד.

תוכנת תרגום - מילון
13/12/10 | תוכנה
מילון הוא כלי לאיסוף, להגדרה ולביאור של אוצר המילים של שפה מסוימת. סוג נוסף של מילון הוא מילון דו-לשוני, המכיל את אוצר המילים של שפה מסוימת, כשלכל מילה ניתנות מקבילותיה בשפה אחרת.

חשיבותו של אנטי וירוס במחשב האישי שלך
10/12/10 | תוכנה
אנטי-וירוס היא תוכנה שנועדה לאתר וירוסי מחשב ולהגן על המחשב מפני פעילותם.
מחשב ללא תוכנת אנטי וירוס נמצא בסיכון גבוהה להיפגע מוירוסים שונים באינטרנט אשר יכולים לפגוע במחשב בדרכים שונות החל מלהאט בצורה ניכרת את פעילות המחשב ועד לקריסה מוחלטת של מערכת ההפעלה.


שמלות ערב לאירוע מושלם
05/12/10 | אופנה
בנות, בחירת שמלת ערב היא חוויה שעלולה להיות מלחיצה עבור חלקכן, אבל חשבו שתזכרו שלמרות שמדובר ב'אריזה' חשובה שתמקד אליכם את כל עיני המוזמנים, עדיין מדובר בתהליך שאפשר לעבור ברוגע יחסי, אם רק תשמרו על כמה עקרונות מנחים. ראשית, שמלות ערב הם פריט שבוחרים בשלב ראשון, עוד לפני שיער ואיפור, ולפני חיטוט הרגליים הפיסי מחנות לחנות, תהליך הבחירה יכול להתחיל בשיטוט מול האינטרנט ובכלל מרעיונות ששאבתם מאירועים אחרים.

בחירה מוצלחת של שמלת כלה ... ליום החשוב בחיים
05/12/10 | אופנה
להגיד לבחורה, צעירה או בוגרת, לדמיין את היום היפה בחייה, זו כלל לא חוכמה. הרי משחר נעורינו, אנחנו הנשים, צעירות או בוגרות חולמות רק על יום אחד – היום בו נלבש לבן, יהיה זה היום בו נקשור עתידנו לנצח עם בן הזוג אותו נבחר לנו לבעל. אך בעוד שחלומות נוטים שלא להתגשם, הריי שזהו חלום שדינו אחד – לצאת אל הפועל...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI